Nawojowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
428 000 PLN
Cena za m2
7 421,54 PLN
Powierzchnia
57,67 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Segment
Rok budowy
2022
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Numer oferty
625/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 57,67 m2 usytuowany na parterze w budynku piętrowym dwulokalowym. Na powierzchnię mieszkania składają się dwie oddzielne sypialnie, łazienka, przedpokój oraz salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim do wykończenia. Stan deweloperski obejmuje wylewki betonowe, gładzie, zamontowane gniazdka i włączniki, na całej powierzchni rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie oraz podgrzanie wody własne piecem gazowym dwufunkcyjnym - piec zamontowany w cenie. Do lokalu przynależne dwa miejsce postojowe oraz mały ogródek. Wyjście na ogródek z salonu i jednej sypialni. Dostęp do ogrodu jest również z zewnątrz. Ogródek ogrodzony z furtką. Z drugiej sypialni wyjście na podjazd. Teren wokół wybrukowany. Łatwy dojazd droga gminną następnie drogą prywatna asfaltową, w której jest udział. Okolica bardzo spokojna, cicha, wokoło domy jednorodzinne oraz dużo zieleni. Lokal mieszkalny bezczynszowy. Budynek posiada świadectwo charakterystyki energetycznej.
Wskaźniki rocznego zapotrzebowania na:
Energię użytkową 55,9 kWh/(m2*rok)
Energię końcową 69,3 kWh/(m2*rok)
Nieodnawialna energię pierwotną 85,3 kWh/(m2*rok)
Jednostkową wielkość emisji spalin CO2 0,018 t CO2/(m2*rok)
Udział odnawialnych energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową 0,0 %

Oferta godna uwagi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Kontakt

Paulina Maciuszek-Kos

Paulina Maciuszek-Kos

Telefon:
531159873
E-mail:
paulina.house@wp.pl
Numer licencji:
22548

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej