Nowy Sącz

ul. Henryka Sienkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
4 007,70 PLN
Powierzchnia
57,14 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1950
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
579/4897/OMS

Opis nieruchomości

SPRZEDANE !!!

Oferta naszego biura wzbogaciła się o własnościowy lokal mieszkalny z założoną księgą wieczystą o powierzchni 57,14 m2 położony na I piętrze w kamienicy II piętrowej przy ulicy Sienkiewicza. Na powierzchnię mieszkania składają się 1 oddzielny pokój, salon z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka. Do mieszkania przynależna piwnica. Mieszkanie odświeżone, wymalowane. Wymienione drzwi wewnątrzklatkowe. Na podłogach ułożone deski drewniane. W części kuchennej płytki. W łazience na ścianach panele PCV w płytkach wyposażona w wannę, WC i umywalkę. Aneks kuchenny niewyposażony w meble kuchenne i sprzęt AGD. Okna PCV. Mieszkanie ogrzewane jest piecem dwufunkcyjnym gazowym. Mieszkanie ciepłe i nasłonecznione. Wystawa okien: południowy zachód. Parkingi przed budynkiem. Czynsz ok. 320 zł oraz prąd i gaz. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, przystanek, przychodnia, apteka, bank, przedszkole, szkoła, kościół. Mieszkanie wolne od zaraz. OFERTA GODNA UWAGI!! Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Centrum handlowe, Uczelnia, Restauracja, Kościół, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Apteka, Fitnes, Hala sportowa, Szpital, Szkoła, Bank, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej