Nowy Sącz

ul. św. Kunegundy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
4 961,02 PLN
Powierzchnia
56,44 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1977
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
503/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie z udziałem w gruncie i z księgą wieczystą o powierzchni 56,44m2, położone na IV piętrze w bloku IV przy ulicy Kunegundy w Nowym Sączu. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne sypialnie, salon z wyjściem na balkon, oddzielna i jasna kuchnia, łazienka oraz oddzielne WC. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11.45 m2, na podwórku jest wykupiony na własność garaż. W pokojach na podłogach ułożone są panele, ściany częściowo malowane, częściowo tapetowane. W kuchni na podłodze płytki, na ścianach częściowo płytki i tapeta. Meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD (kuchenka gazowa, piekarnik, okap, 2 lodówki). W przedpokoju na podłodze płytki. Łazienka wyłożona płytkami, z wanną. Stolarka okienna PCV. Ogrzewanie centralne miejskie, woda podgrzewana piecykiem typu Junkers. Mieszkanie ciche, doskonale nasłonecznione. Widok z okien na pobliskie pagórki oraz podwórko i inne budynki. Blok ocieplony. Czynsz ok.350 zł. Doskonała lokalizacja - blisko centrum i terenów rekreacyjnych. Dodatkowo możliwość zakupu garażu murowanego pod blokiem w cenie 45.000 zł.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Kościół, Szkoła, Przedszkole, Las, Sklep, Przychodnia lekarska, Bank, Bazarek, Plac zabaw, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej