Nowy Sącz

ul. Janusza Kusocińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
205 000 PLN
Cena za m2
3 727,27 PLN
Powierzchnia
55 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2013
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
613/4897/OMS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na osiedlu Błonie na I piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Kusocińskiego. Lokal mieszkalny należy do zasobów TBS z gwarancją przeniesienia prawa własności. Na powierzchnię mieszkania składają się 1 oddzielna sypialnia, przedpokój, łazienka i salon z aneksem kuchennym. Lokal w pełni wyposażony i umeblowany, komfortowo wykończony. Na podłogach w pokojach ułożone panele, ściany w gładzi. W przedpokoju na podłodze płytki gresowe. Łazienka wykończona w płytkach z wanną i WC oraz pralką. W aneksie pozostają meble oraz sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna). W cenie mieszkania pozostaje duża szafa w stałej zabudowie w przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. W pobliżu znajduje się szkoła, punkty handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia zdrowia, przedszkole, apteka, poczta. Teren osiedla ogrodzony, brama wjazdowa na pilota , teren monitorowany. Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie. W umowie z TBS jest informacja o możliwości wyodrębnienia lokalu mieszkalnego.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej