Nowy Sącz

ul. 5 Kresowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1999
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Komórka
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Numer oferty
580/4897/OMS

Opis nieruchomości

SPRZEDANE!!!!

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49,7 m2, usytuowane na I piętrze w bloku II piętrowym przy ulicy 5 Kresowej. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne pokoje, kuchnia jasna, oddzielna, łazienka i przedpokój, garderoba, do mieszkania przynależna jest indywidualna komórka lokatorska znajdująca się na tym samym piętrze. W pokojach na podłogach oraz w przedpokoju na podłogach ułożony jest parkiet, ściany w gładzi malowane. W kuchni na podłodze częściowo parkiet i płytki, ściany w gładzi. Kuchnia wyposażona w nowe meble oraz kuchenkę gazowo - elektryczną, nową lodówkę. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę, pralkę i WC. Oddzielna garderoba. Mieszkanie ogrzewane z kotłowni ogrzewającej tylko ten budynek. Mieszkanie jasne, bardzo dobrze nasłonecznione, ciepłe. Z okien mieszkania widać tereny zielone i inne budynki. Teren wokół dobrze zagospodarowany, dużo zieleni oraz miejsca postojowe. W pobliżu znajduje się szkoła, przychodnia zdrowia a przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na przedostanie się w każdym kierunku miasta. Czynsz administracyjny w przypadku 2+1 około 430 zł, oraz media (prąd i gaz). Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej