Nowy Sącz

ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
315 000 PLN
Cena za m2
6 562,50 PLN
Powierzchnia
48 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wieżowiec
Rok budowy
1982
Piętro
5
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Numer oferty
637/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2, usytuowane na V piętrze w wieżowcu przy ul. Armii Krajowej osiedle Gołąbkowice. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W pokojach na podłogach położone panele, ściany w gładzi malowane. Kuchnia umeblowana w meble na wymiar, wyposażona w płytę gazową, piekarnik, lodówka. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę, WC. Mieszkanie nadaje się do remontu. Bardzo dobra lokalizacja , w pobliżu szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, markety. Dużo miejsc spacerowych, ścieżka rowerowa, place zabaw. W pobliżu centrum sportowe - basen, korty, siłownia, hala sportowa, miasteczko rowerowe. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Czynsz zawiera opłatę za ciepłą i zimną wodę, CO, śmieci, fundusz administracyjny przy 3 osobach około 650 - 750 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Paulina tel.: 531 159 873
Beata tel.: 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Kort tenisowy, Szkoła, Bank, Restauracja, Basen, Fitnes, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Apteka, Zabudowa niska, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Góry, Rzeka, Park, Szpital, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej