Nowy Sącz

ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
385 000 PLN
Cena za m2
7 951,26 PLN
Powierzchnia
48,42 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
619/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,42 m2 usytuowany w bloku IV piętrowym na IV piętrze na ulicy Armii Krajowej. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 pokoje pokoje, kuchnia, łazienka i oddzielne WC. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. W kuchni ściany w gładzi malowane, na podłodze płytki, kuchnia wyposażona w meble na wymiar wraz ze sprzętem AGD - lodówka, zmywarka, okap, piekarnik, płyta gazowa. Łazienka w płytkach z kabiną prysznicową, umywalką i pralką. WC oddzielne. W pokojach na podłogach panele, ściany w gładzi. W przedpokoju duża szafa w stałej zabudowie oraz szafa w małym pokoju. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle zadbane zielone, dobrze zorganizowane place zabaw. W pobliżu hala MOSIR - basen, siłownie, hala sportowa, lodowisko, miasteczko rowerowe, ścieżki rowerowe oraz miejsca spacerowe. W pobliżu znajdują się markety, przystanki komunikacji miejskiej oraz szkoła podstawowa i przedszkole. Do ścisłego Centrum 15 min spacerkiem. Oferta godna polecenia , zapraszamy do prezentacji w terenie.


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Szpital, Przychodnia lekarska, Kościół, Centrum handlowe, Plac zabaw, Przedszkole, Sklep, Rzeka, Hala sportowa, Apteka, Kort tenisowy, Basen, Fitnes, Bar, Uczelnia, Bank, Park, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej