Nowy Sącz

ul. Żywiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Cena za m2
7 231,86 PLN
Powierzchnia
44,94 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1970
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
632/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny na I piętrze w bloku IV piętrowym przy ul Żywieckiej osiedle Kochanowskiego. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 44,94 m2 na którą się składa salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka przedpokój. Do mieszkania przynależna jest piwnica. Mieszkanie nadaje się do odświeżenia. W kuchni na wyposażeniu pozostają meble, ściany malowane na podłodze wykładzina PCV. W pokojach oraz w przedpokoju na podłogach parkiet, ściany malowane. Łazienka do remontu w starszych płytkach z wanną i WC. Osiedle zadbane, z dużą ilością zieleni oraz placami zabaw. W najbliższej lokalizacji znajdują się szkoły, przedszkola, siłownia, sklepy, markety. W okolicy ścieżki rowerowe, dużo miejsc spacerowych, baseny zewnętrzne jak i kryte. Do ścisłego Centrum zaledwie 10 min spacerkiem. Osiedle idealnie skomunikowane w każdym kierunku miasta. Mieszkanie idealne dla rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie. Osiedle oddane do zamieszkania w latach 70.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Paulina tel.: 531 159 873
Beata tel.: 533 200 121

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Plac zabaw, Szpital, Park, Bar, Zabudowa niska, Hala sportowa, Kościół, Sklep, Uczelnia, Apteka, Bazarek, Przychodnia lekarska, Basen, Kort tenisowy, Fitnes, Bank, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej