Nowy Sącz

al. Wolności

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
5 278,93 PLN
Powierzchnia
43,38 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1975
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
497/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie z księga wieczystą o powierzchni 43,38 m2 na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Aleje Wolności. Na powierzchnię mieszkania składają się 1 sypialnia, salon, jasna i oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależna jest piwnica oraz balkon. W kuchni i w przedpokoju na podłogach ułożone są płytki, w pokojach parkiet do lekkiego odświeżenia. Ściany malowane, w przedpokoju na ścianie położona jest boazeria. Kuchnia wyposażona w starsze meble wraz ze sprzętem AGD jest możliwość pozostawienia umeblowania w cenie mieszkania. Łazienka w starszych płytkach wyposażona w wannę, pralkę, umywalkę i WC.
Mieszkanie nadaje się do remontu. Wokół dobrze zorganizowane place zabaw, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia zdrowia, apteka, żłobek, przedszkole, szkoła, małe sklepiki osiedlowe i piekarnia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ze względu na bliski dostęp do placówek oświatowych. Mieszkanie posiada KW, oraz udział w gruncie pod blokiem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie. Oferta godna polecenia !!!

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej