Nowy Sącz

ul. Naściszowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
243 000 PLN
Cena za m2
7 433,47 PLN
Powierzchnia
32,69 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
623/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny wraz z balkonem o powierzchni użytkowej 30,01 m2 usytuowany na parterze w bloku IV piętrowym przy ulicy Naściszowskiej w pobliżu Galerii Trzy Korony. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia z oknem, przedpokój oraz łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,68 m2. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych aby w nim zamieszkać, ściany w gładzi pomalowane, na podłodze w pokoju panele, w częściach komunikacji oraz w kuchni płytki. Kuchnia wyposażona w meble oraz kuchenkę gazowo - elektryczną. W przedpokoju duża szafa w stałej zabudowie. Łazienka w płytkach wyposażona w wannę, umywalkę oraz WC. Założona wspólnota mieszkaniowa, administratorem jest firma Domator, czynsz administracyjny w ramach którego jest opłata za CO, zużycie zimnej wody, śmieci, fundusz remontowy oraz opłata eksploatacyjna to około 450 zł. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, markety, galeria Trzy Korony, szkoły, siłownia, fitness, basen, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Do ścisłego Centrum 10 min spacerkiem. W niedalekiej odległości ścieżki rowerowe oraz spacerowe. Oferta godna polecenia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Kościół, Bazarek, Uczelnia, Przedszkole, Centrum handlowe, Plac zabaw, Bar, Fitnes, Basen, Park, Apteka, Szpital, Bank, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Sklep, Szkoła, Hala sportowa, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej