Nowy Sącz

ul. 29 Listopada

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
139 000 PLN
Cena za m2
4 407,10 PLN
Powierzchnia
31,54 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2005
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Numer oferty
639/4897/OMS

Opis nieruchomości

SPRZEDANE!!!!
Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 31,54 m2 położone na osiedlu Błonie na parterze w bloku III piętrowym przy ulicy 29 Listopada. Lokal mieszkalny należy do zasobów TBS. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z wyjściem do ogródka, oddzielna i jasna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Lokal częściowo wyposażony i umeblowany, nadający się do remontu. Na podłodze w pokoju ułożone panele, ściany malowane. Łazienka wykończona w starszych płytkach z wanną, umywalką i WC oraz pralką. W kuchni pozostają meble oraz sprzęt AGD (lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, zmywarka, mikrofala). W cenie mieszkania pozostaje duża szafa w salonie oraz fotele i stolik. Do mieszkania przynależy wydzielony ogródek. W pobliżu znajduje się szkoła, punkty handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia zdrowia, przedszkole, apteka, poczta. Dużym atutem mieszkania jest wyodrębniany, przynależny do mieszkania ogródek. Czynsz do TBS 390 zł. Oferta godna polecenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura na stronie www.house.nieruchomosci.pl

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Fitnes, Bank, Zabudowa niska, Apteka, Kościół, Bar, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła, Sklep, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej