Stary Sącz

ul. Braterstwa Ludów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Cena za m2
5 485,66 PLN
Powierzchnia
19,87 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Ciemna
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
638/4897/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 19,87 m2, usytuowany w bloku IV piętrowym na II piętrze na oś. Słonecznym w Starym Sączu. Na powierzchnię mieszkania składa się 1 pokój, ciemna kuchnia oraz łazienka. Na podłogach ułożone panele oraz płytki, ściany malowane. Mieszkanie wyposażone. Łazienka w płytkach wyposażone w WC, kabinę prysznicową, umywalkę. Do mieszkania przynależy piwnica. Administratorem jest Grodzka Sp. Mieszkaniowa, czynsz administracyjny to około 270 zł. Osiedle zielone, zadbane i dobrze zorganizowane, przed blokami znajdują się miejsca postojowe. Na osiedlu znajdują się sklepy, apteka, w niedalekiej odległości przychodnia zdrowia, kościół, szkoła oraz przystanki komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Paulina tel.: 531 159 873
Beata tel.: 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Bank, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Plac zabaw, Apteka, Zabudowa niska, Sklep, Bazarek, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej