Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2020
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy na II piętrze o powierzchni 59 m2, usytuowany w budynku w Centrum Nowego Sącza. Lokal w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji dostosowanej do charakterystyki prowadzonej działalności. Ściany w gładzi wymalowane na biało, na podłogach wylewki betonowe. Bezpośrednio na poziomie znajduję się zaplecze sanitarne z białym montażem w płytkach. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym z dodatkowym nawiewem. Bezpośrednio koło budynku znajdują się miejsca postojowe ale w ograniczonej ilości, natomiast w niedalekiej odległości znajdują się parkingi. Lokal posiada dostęp do balkonu. Lokale nadają się do prowadzenia różnego rodzaju działalności usługowych, medycznych, medycyny estetycznej i kosmetologii, różnego rodzaju terapii. Na powierzchnię lokalu składają się:
- open space z aneksem socjalnym o pow.: 54 m2
- aneks sanitarny o pow.: 5 m2.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: PKS, Bus, Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej