Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2018
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Pozostał jeszcze tylko 1 lokal o powierzchni 31 m.
Oferta naszego biura wzbogaciła się o kompleks lokali biurowych do wynajęcia przy jednej z głównych ulic Nowego Sącza. Budynek o nowoczesnej konstrukcji, przeszklony, 2 piętrowy. Teren cały ogrodzony z miejscami parkingowymi, z możliwością założenia monitoringu. Lokale o powierzchniach parter - 75m2 i 62 m2 przystosowane pod gabinety medyczne, cena 40 - 45 zł/m2. I piętro powierzchnia 140 m2 cena 35 40 zł/m2. II piętro lokal nadający się pod biuro jak i również na mieszkanie o powierzchni 31 m2 - cena 1300 zł. Pomieszczenia biurowe to puste pomieszczenia do dowolnej aranżacji, ściany pomalowane na biało, podwieszane sufity z oświetleniem usługowym na podłogach wylewka betonowa przygotowana do ułożenia wg wskazań o potrzeb (panele, płytki, wykładziny przemysłowej) na koszt właściciela. Toalety oraz pomieszczenia socjalne w płytkach wyposażone w biały montaż. Lokale wyposażone są w pełne okablowanie do prądu, sieci internetowej jak i telefonicznej, zamontowana klimatyzacja. Na każdym piętrze znajdują się pomieszczenia socjalne oraz łazienki z toaletami, każde piętro posiada własne ogrzewanie gazowe za pomocą pieca gazowego dwu funkcyjnego. Lokale idealnie nadają się do prowadzenia szkół językowych, działalności biurowej, finansowej, księgowej, gabinetów kosmetycznych, szkoleń oraz doradztwa. Parter budynku przystosowany jest do prowadzenia działalności medycznej. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy głównej o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego z idealnym dojazdem od strony Krakowa, Krynicy, Gorlic jak i Limanowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Mobile:
533200121
Email:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej