Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Pow. magazynowa
1
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu są lokale pod usługi medyczne o powierzchni całkowitej 102,67 m2 na II piętrze w budynku II piętrowym. Na powierzchnię piętra składają się 4 gabinety lekarskie, rejestracja, poczekalnia, pokój socjalny, brudownik, WC dla personelu, WC dla pacjentów. Gabinety odświeżone, czyste i bardzo schludne. Nowe drzwi wewnętrzne, stolarka okienna aluminiowa. Wejście do budynku z ulicy przez wspólną klatkę schodową dla innych pięter, do dyspozycji winda. Budynek usytuowany jest w okolicy ul. Długosza oraz Alei Wolności. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej oraz komunikacji podmiejskiej. Lokale można przekwalifikować również na biura oraz gabinety rehabilitacji. Budynek posiada ogrzewanie centralne gazowe, woda podgrzewana za pomocą elektrycznych podgrzewaczy wody. Jest również możliwość wynajęcia pojedynczych gabinetów. Koszt najmu w całości to 3800 zł, pojedynczych gabinetów 1200 zł, dodatkowo płatne media. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3800 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej