Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rok budowy
2011
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Biurowe, Gastronomiczne, Inne
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowy przy ulicy Paderewskiego w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 133,59 m2 znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalno - handlowego wraz z miejscami parkingowymi. Na powierzchnię lokalu składa się: duża sala sprzedażowa, biuro, pomieszczenie socjalne, łazienka z WC oraz magazyn. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, szkoleniowej, kwiaciarnia,zakład fotograficzny, pracownię projektową, biuro podróży, fizjoterapię jak i również gabinety kosmetyczne. Ściany w lokalu w gładzi pomalowane, ozdobnie położona cegła, na podłogach płytki, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym, wysokość pomieszczeń 3 m. Lokal posiada witrynę na reklamę oraz rolety antywłamaniowe. W lokalu zainstalowany jest system alarmowy i monitoringu oraz klimatyzacja. Dużym atutem nieruchomości jest parking bezpośrednio przy budynku. Lokal posiada własne ogrzewanie gazowe - piec gazowy dwufunkcyjny.
Atrakcyjna lokalizacja, duże natężenie ruchu pieszego. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia.
Cena zakupu 1 068 000 zł + 23%

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej