Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
51
Długość działki (mb.)
54
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Metalowe

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest ogrodzona działka komercyjna o powierzchni 22,63 ar. Działka jest całkowicie ogrodzona z wjazdem z głównej ulicy asfaltowej. Istnieje możliwość doprowadzenia prądu, na powierzchni całej działki położony jest asfalt.
Działka ogrodzona, z możliwością doprowadzenia prądu. Teren idealnie nadaje się na działalność gospodarczą: możliwość parkingu, komis samochodowy, magazyny, plac nadający się składy materiałów, place manewrowe dla nauki jazdy. Działka znajduje się w terenie przemysłowym oraz w pobliżu dużych zakładów pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Lakiernia, Bocznica kolejowa, Blacharnia, Komenda policji, Bar, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Mobile:
533200121
Email:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej