Bartkowa-Posadowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
22,87 PLN
Powierzchnia działki
8 700 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
82
Długość działki (mb.)
110
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Siatka
Numer oferty
31/4897/OGS

Opis nieruchomości

Miejsce z widokiem na urozmaiconą panoramę Gródka nad Dunajcem.
Powierzchnia 87 ar z czego ok 30 ar to użytki rolne (A28 RP), a ok 57 ar to tereny oznaczone w MPZP symbolem A94 MU - koncentracja zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej oraz usługowej o niskiej intensywności.
Dojazd drogą asfaltową. Działka jest lekko nachylona o południowym nasłonecznieniu. Teren ogrodzony.
Obecnie na niej znajduje się stary dom, który można odrestaurować bądź wznieść nowy na tych samych fundamentach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba starać się o pozwolenie na budowę, a jedynie zgłasza się to w urzędzie.
Do domu podciągnięte są media (prąd, gaz, woda). Na działce znajduje się studnia, a do budynku podpięta jest woda gminna. Szambo na działce. Obecnie w planach jest budowa kanalizacji gminnej.
Dojazd do działki ulicą asfaltową. Idealne miejsce do prowadzenia działalności - agroturystyki, stadniny koni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.
Oferta godna polecenia.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.


Agent prowadzący Beata tel 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Góry, Las, Podwórko, Pola, Jezioro

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej