Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Cena za m2
130,43 PLN
Powierzchnia działki
805 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
26
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Kwadrat
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
77/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek budowlanych o całkowitej powierzchni 40,46 ar. Działki zostały podzielone na 5 działek o powierzchniach od 8,04 ar do 8,18 ar. Działki pięknie położone w Nowym Sączu przy ulicy Promiennej z widokiem na Tatry i pagórki sądeckie o niewielkim kącie nachylenia. Dojazd do działek ulicą asfaltową oraz wydzieloną drogą ale nie utwardzoną. Media (woda, gaz i prąd) w drodze dojazdowej oraz w sąsiedztwie. Dla działek zostały ustalone warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną lub jednorodzinną dwulokalową. W okolicy znajdują się nowe i starsze domy jednorodzinne. Działka godna polecenia ze względu na piękne widoki, ciszę i spokój a zarazem bardzo szybki i łatwy dostęp do centrum Sącza oraz centrów handlowych i placówek kulturalno - oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Brak
  • Widok na: Góry, Inne budynki, Panorama miasta, Podwórko, Pola

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej