Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
430 000 PLN
Cena za m2
13 454,32 PLN
Powierzchnia działki
31,96 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
92
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
62/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka widokowa na terenie Nowego Sącza w dzielnicy Mała Poręba. Działka o powierzchni o 32 ary. Kształtem zbliżona do prostokąta o średnich wymiarach 40 m x 92 m. Wzdłuż dłuższej granicy biegnie lokalna droga asfaltowa. Działka delikatnie nachylona, mocno nasłoneczniona nie zacieniona nie obsadzona krzewami. Przez działkę przechodzi gaz oraz prąd, w granicy znajduje się kanalizacja oraz woda miejska. W studium uwarunkowań oznaczona jest symbolem 2M co oznacza tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej związanej ze strefą wzgórz. W najbliższym sąsiedztwie nowsza zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobry szybki dojazd bez zakorkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.
Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej