Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
315 000 PLN
Cena za m2
128,57 PLN
Powierzchnia działki
2 450 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
67
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
67/4897/OGS

Opis nieruchomości

Naszą nową propozycją dla Państwa to działka o powierzchni 24,5 ar. Usytuowana na osiedlu Małej Poręby przy ul. Podbielowskiej, gdzie buduje się coraz więcej nowych domów jednorodzinnych. Pokazuje to, że okolica ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Nowego Sącza.

Działka ma kształt prostokąta, a jej średnie wymiary to 35 m x 67 m. Jest ona płaska co niewątpliwie ułatwi stawianie domu i przełoży się na niższy koszt w jego budowie.

Spokojna i cicha okolica pozwoli na odpoczynek w ogrodzie po ciężkim dniu. Relaks ten sprawi, że szybko zregenerujemy siły i będziemy mogli aktywnie spędzać czas z dziećmi na zabawie. Duża powierzchnia działki umożliwi nam na nieograniczone zagospodarowanie przestrzeni jak i zrealizowane dowolnego projektu domu.

Nie jest ona ani zadrzewiona jak i zakrzewiona.

Bezpośredni dojazd do działki drogą utwardzoną będącą współwłasnością każdoczesnych właścicieli.

Media:
- prąd - na działce;
- woda - miejska w granicy;
- kanalizacja - miejska w drodze.

Agent prowadzący Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej