Stary Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
36,67 PLN
Powierzchnia działki
2 700 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
92
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Numer oferty
32/4897/OGS

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w Starym Sączu w dzielnicy nowo wybudowanych domów jednorodzinnych o powierzchni 27 ar. Działka płaska, mocno nasłoneczniona z widokiem na panoramę Beskidu Sądeckiego z której rozpościera się widok bezpośrednio na pasmo Radziejowej. Działka ma dostęp w granicy działki do wszystkich mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja). W okół nowe domy jednorodzinne, a przede wszystkim cisza i spokój, dający możliwość pełnego resetu i wypoczynku.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.


Agent prowadzący Beata tel 533 200 121

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Góry, Pola

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej