Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
242 000 PLN
Cena za m2
22 981,96 PLN
Powierzchnia działki
10,53 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Numer oferty
92/4897/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10,53 ar. Działka lekko nachylona bardzo dobrze nasłoneczniona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W granicy działki znajduje się ujęcie wody miejskiej, kanalizacja, w niedalekiej odległości gaz oraz prąd. W odległości około 800 m przystanek komunikacji miejskiej. Autobus zatrzymuje się bezpośrednio przy szkle podstawowej. W odległości około 1,5 km znajduje się sklep Lewiatan. Bardzo cicha i spokojna lokalizacja. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22x45 m. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej