Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Cena za m2
100,81 PLN
Powierzchnia działki
992 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
46/4897/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 992 m2 znajdująca się na północnych obrzeżach Nowego Sącza. Dojazd drogą krajową. Ostatnie 150 m drogą bitą o szerokości 4 m (współwłasność). Teren płaski. Druga linia zabudowy skutecznie oddziela ją od ulicy. Jest ona nasłoneczniona. Działka zbliżona do kwadratu co pozwala na swobodę w doborze projektu budowlanego. Leży ona na terenie o symbolu B1MM oznacza to tereny osiedleńcze o symbolu "MM" przeznaczone są dla realizacji różnych form mieszkalnictwa, usług i rzemiosła.

Media:
- woda - na działce;
- kanalizacja - na działce;
- prąd - na sąsiedniej działce.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 1073 m2 za cenę 110 tyś zł., która na zdjęciach zaznaczona jest czarnym obrysem.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej