Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
640 000 PLN
Cena za m2
950,97 PLN
Powierzchnia
673 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
673 m2
Powierzchnia użytkowa
127,70 m2
Rok budowy
1996
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, Kominkowe
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Numer oferty
165/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny parterowy, jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem nieużytkowym w dzielnicy Helena w Nowym Sączu. Powierzchnia całkowita to 139,6 m2 i użytkowa to 127,70 m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 6,73 ar. Budynek wybudowany metoda tradycyjną z pustaka z ociepleniem, otynkowany. Dach pokryty dachówką czterospadowy, okna drewniane. Drzwi zewnętrzne drewniane. System alarmowy rozprowadzony w budynku. Całość posesji ogrodzona. Budynek posiada dostęp do wszystkich urządzeń infrastruktury technicznej - energia elektryczna, gaz, sieć wodno-kanalizacyjna. Budynek oddany do użytkowania w 1996 roku. Ogrzewanie w domu - piec gazowy dwufunkcyjny. Na podłogach w pokojach ułożone są parkiety, w częściach komunikacji i w kuchni płytki. Ściany częściowo malowane w częściach komunikacji boazeria bardzo dobrze zachowana i zabezpieczona. Łazienka z oknem w płytkach wyposażona w wannę, prysznic, WC i umywalkę. Ogród zagospodarowany, bardzo zadbany ozdobną przydomową roślinnością krzewiastą. Dojazd do budynku bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Budynek położony jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej , w której brak jest obiektów mogących wpływać negatywnie na bezpieczeństwo i komfort życia. Oferta godna polecenia ze względu na ciszę i spokój a zarazem bardzo dobry i szybki dojazd do Centrum miasta Nowego Sącza. - odległość od Centrum to około 3 km. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, Centrum Handlowe Szubryt i kościół.

PARTER:
- wiatrołap - 4,40 m2
- holl - 12,20 m2
- pokój - 15,60 m2
- pokój - 7,50 m2
- pokój - 12 m2
- salon - 29,30 m2
- kuchnia - 13,10 m2
- łazienka - 6,80 m2
- pomieszczenie gospodarcze - 3,80 m2
- taras

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Hala sportowa, Apteka, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Sklep, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe, Rzeka, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej