Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
610 000 PLN
Cena za m2
2 969,81 PLN
Powierzchnia
205,40 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
250 m2
Powierzchnia użytkowa
182,30 m2
Rok budowy
1989
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Szeregowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
184/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny 3 piętrowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wólki o powierzchni całkowitej 205,40 m2 i użytkowej 182,30 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,5 ar. Całość ogrodzona siatką oraz ogrodzeniem metalowym z przodu budynku. Dom budowany metodą tradycyjną z pustaka, dach pokryty blachą. Stolarka okienna PCV, drzwi zewnętrzne drewniane. W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy z tyłu domu wyjście na taras orz zejście do ogrodu. Na powierzchnię budynku składają się 4 pokoje, salon, kuchnia, 2 łazienki, wiatrołap, strych, garderoba, piwnica. Dodatkową powierzchnię stanowią mały balkon i duży balkon, garaż, taras. Wyjście na taras i do ogrodu jest z kuchni i z salonu. Dom ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Dostęp do internatu światłowodowego.
Dom nadaje się do remontu.

PARTER
Garaż - 15,2 m²
Wiatrołap - 7,7 m²
Łazienka - 3,8 m²
Kuchnia oddzielna i jasna - 11,5 m²
Salon - 27,6 m²
Piwnica - 2,1 m²

I PIĘTRO
Pokój - 19,6 m²
Łazienka - 7 m²
Pokój - 8,1 m²
Pokój - 20,3 m²

II PIĘTRO
Pokój - 29,8 m²
Garderoba - 9,9 m²
Strych - 21,8 m²

Balkon - 8,2 m²
Balkon - 3,6 m²

Budynek usytuowany jest na osiedlu Wólki, w niedalekiej odległości od Parku Strzeleckiego. Bardzo dobra lokalizacja ze względu bliski dostęp do szkół, przedszkola, w spokojnej i zielonej dzielnicy. Wokół dużo ścieżek rowerowych z dala od ruchliwych i hałaśliwych dróg, jednocześnie blisko do centrum Nowego Sącza. W pobliżu znajdują się sklep spożywczy, żłobek, przystanek MPK, poczta, bank. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w terenie.


Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Basen, Bank, Fitnes, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Rzeka, Park, Szpital, Przedszkole, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej