Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 PLN
Cena za m2
2 125 PLN
Powierzchnia
160 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
224 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Rok budowy
1955
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy, Bojler
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
47/4897/ODS

Opis nieruchomości

Oferta naszego biura wzbogaciła się o budynek mieszkalny o powierzchni 160 m2, położony przy jednej z głównych ulic Nowego Sącza. Budynek budowany metodą tradycyjną z cegły, pokryty tynkiem. Okna nowe PCV oraz starsze drewniane, dach pokryty dachówką. Dom podpiwniczony, wszystkie pomieszczenia w piwnicy są wyłożone płytkami, ogrodzony. Budynek ogrzewany piecem gazowym, dodatkowo w salonie kominek. W domu wszystkie media miejskie. Dach pokryty dachówką.
PODPIWNICZENIE: kotłownia, 3 pomieszczenia gospodarcze.
PARTER: salon, pokój gościnnym, kuchnia, bardzo duży hol, przedpokój, spiżarnia i łazienka, wiatrołap oraz taras.
PODDASZE: 4 pokoje, garderoba, łazienka, kuchnia oraz strych.
Na podłogach ułożone parkiety, w łazienkach oraz w kuchni płytki. Ściany częściowo malowane a częściowo ułożone panele i boazeria.
Bardzo dobra lokalizacja przy jednej z głównych ulic Nowego Sącza. Dom idealnie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej np. usługi finansowe, księgowe, dom idealny do przerobienia na SPA, usługi kosmetyczne jak i również na gabinety lekarskie. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklep, restauracja, przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo szybki dojazd do Centrum. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Basen, Kort tenisowy, Szpital, Rzeka, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Bar, Plac zabaw, Hala sportowa, Bazarek, Żłobek, Zabudowa niska, Apteka, Uczelnia, Gimnazjum, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej