Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
2 848,10 PLN
Powierzchnia
158 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
240 m2
Powierzchnia użytkowa
165 m2
Rok budowy
1940
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Numer oferty
69/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę połowy kamienicy do sprzedaży w ścisłym Centrum o powierzchni 160 m2, usytuowanej na działce o powierzchni 2,4 ar. Budynek wybudowany tradycyjnie z cegły w 1940 r, po generalnym remoncie. Wymienione nowe okna PCV z roletami zewnętrznymi. Dach pokryty blachą. Nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane antywłamaniowe. W kamienicy znajdują się trzy odrębne lokale mieszkalne z osobnymi wejściami. O strony podwórka z tyłu budynku znajduje się odrębny lokal mieszkalny z własnym wejściem o powierzchni 37,3 m2. Na powierzchnię tego lokalu składają się oddzielny pokój, hol z aneksem kuchennym, łazienka. Mieszkanie po remoncie urządzone w nowoczesnej aranżacji. Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne z zabudowaną zmywarką i płytą gazową wbudowaną w blat kuchenny. Lokal posiada własne ogrzewanie gazowe oraz podliczniki na wodę, prąd. Kolejnym lokal mieszkalny umiejscowiony jest na wysokim parterze o powierzchni 70 m2. Na powierzchnię tego lokalu składają się 2 duże ok. 20 m2 pokoje, mały pokój dla dziecka, duża garderoba, łazienka oraz kuchnia z jadalnią. Mieszkanie również po remoncie, wymienione drzwi, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi. Łazienka w płytkach wyposażona w kabinę prysznicową, WC, umywalkę. Kuchnia wyposażona w meble, kuchenkę oraz lodówkę. Pokoje częściowo umeblowane. Ściany w gładzi, malowane, na podłogach w pokojach panele, w kuchni i w jadalni na podłogach płytki. Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie. 3 lokalem jest strych dla, którego jest przygotowany projekt zaadoptowanie go pod lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 45,90 m2 a po obrysie podłogi 82,8 m2, położony jest na drugiej kondygnacji kamienicy. Istnieje możliwość połączenia mieszkania na I kondygnacji i zrobić mieszkanie dwu poziomowe. W lokalu została wykonana podłoga, wyciągnięte są wszystkie instalacje, wymienione zostało okno oraz pokrycie dachu. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, została również położona nowa elewacja. Kamienica położona jest w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem. Oferta godna polecenia dla rodziny, z możliwością czerpania dodatkowego zarobku wynajmując mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Centrum handlowe, Restauracja, Gimnazjum, Uczelnia, Kościół, Fitnes, Kort tenisowy, Przedszkole, Szkoła, Apteka, Basen, Bank, Bazarek, Hala sportowa, Park, Zabudowa niska, Sklep, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej