Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
820 000 PLN
Cena za m2
5 857,14 PLN
Powierzchnia
140 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
718 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Rok budowy
1927
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
192/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny, parterowy częściowo podpiwniczony, ze strychem z lat 20 ubiegłego wieku. Wybudowany metodą tradycyjną, dach pokryty dachówką. Okna wymienione na PCV. Powierzchnia budynku to około 140 m2, usytuowany na działce budowlanej o powierzchni 7.18 ar o wymiarach 16mx46m w całości ogrodzona. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ulicy miejskiej. Dom nadaje się do dużego remontu. W domu została założona nowa instalacja CO wraz z piecem firmy Ariston i zbiornikiem do podgrzania wody. Na powierzchnię budynku przypada kuchnia, 2 łazienki, 4 pokoje, przedpokój, wiatrołap oraz podpiwniczenie i strych. W budynku i na działce jest dostęp do mediów miejskich - woda, gaz, kanalizacja, prąd. Na działce znajduje się garaż typu blaszak oraz pomieszczenia gospodarcze. Działka prostokątna, mocno nasłoneczniona z bardzo dobrym dostępem do drogi publicznej. W budynku prowadzona była działalność handlowa. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości w terenie.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 22548


Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Szpital, Fitnes, Bank, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej