Nowy Sącz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
695 000 PLN
Cena za m2
5 502,77 PLN
Powierzchnia
126,30 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
300 m2
Powierzchnia użytkowa
110,90 m2
Rok budowy
2022
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe, Podłogowe
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Numer oferty
157/4897/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Nawojowskiej. Dom o powierzchni użytkowej 126,3 m2 z przynależną do budynku działką ok 3 ar. Budynek wybudowany metodą tradycyjną z pustaka, ocieplony 15 cm styropianem o niskiej przenikalności 0,31 grafit platinum, naniesiony kolor i dekor. Okna 3 szybowe o przenikalności 0,9. Dach pokryty dachówką. Tynki wewnętrzne w łazienkach i garażu cementowe, w pozostałych pomieszczeniach gipsowe. W budynku jest wykonana instalacja do podłączenia fotowoltaiki, systemu alarmowego oraz rolet zewnętrznych. Przewidziane jest ogrzewanie gazowe oraz wykonane jest ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience i holu na piętrze, jest też możliwość założenia kaloryferów. Do budynku jest przyłączona woda miejska, kanalizacja miejska, prąd i gaz. Wystawa budynku względem stron świata to tył budynku strona północno - zachodnia, przed budynkiem południowy wschód. Wielkość ogródka za budynkiem 7x8 m, z przodu budynku 7x9 m. Cicha i spokojna okolica z bardzo łatwym dostępem do Centrum miasta, wokół znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole. Okolica nowo powstałych domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Oferta godna polecenia.

PARTER: wiatrołap, pokój, komunikacja + klatka schodowa, łazienka, salon z aneksem kuchennym
PODDASZE: komunikacja + klatka schodowa, 4 pokoje, łazienka, garderoba.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Kościół, Centrum handlowe, Szkoła, Apteka, Sklep, Bar, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

Beata Maciuszek

Beata Maciuszek

Telefon:
533200121
E-mail:
beata.house@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę House Nieruchomości z siedzibą w Nowym Sączu ul. Żywiecka 20 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest House Nieruchomości z siedzibą przy Żywiecka 20, 33-300 Nowy Sącz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres house.nieruchomosci@wp.pl… czytaj więcej