MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
599 000 PLN
7 173,65 PLN/m2
NOWY SĄCZ
ul. Piękna
Opis
Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortowe mieszkanie na osiedlu Kaduk w okolicy WSB. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na I piętrze posadowionym na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Budynek wybudowany metodą tradycyjną w 2003 r z pustaka, w którym znajduje się 6 lokali mieszkalnych. Do mieszkania przynależy piwnica około 23 m - po remoncie, z płytkami drewnopodobnymi i nowymi drzwiami. Mieszkanie o powierzchni 83,5 m2 jest po gruntownym remoncie, urządzone i wykończone w wyższym standardzie. Na powierzchnię mieszkania składają się aneks kuchenny z salonem, 3 oddzielne sypialnie, 2 łazienki i przedpokój. Ogrzewanie podłogowe pod płytkami w w przedpokoju, kuchni i w 2 łazienkach, nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, w pokojach podłoga z desek jesionowych (Żądlak), drzwi wewnętrzne drewniane białe, drzwi zewnętrzne drewniane przeciwwłamaniowe z firmy Gerda z łańcuchem wewnętrznym, okna 3 szybowe z ciepłą ramką PVC białe z zewnątrz od środka grafitowe. Oświetlenie w mieszkaniu oszczędne led, założona klimatyzacja w oknach elektrycznie otwierane rolety zewnętrzne. Kuchnia umeblowana, białe meble na wysoki połysk, blaty granitowe. W mieszkaniu są 2 nowoczesne łazienki z wc - w jednej wanna i okno, w 2 prysznic. Teren ogrodzony, z miejscem parkingowym za bramą. Teren z nowoczesnym monitoringiem. Możliwość parkowania drugiego samochodu przed budynkiem, na wybrukowanym miejscu parkingowym. Z dwóch stron działki zagospodarowywany teren zielony, z miejscem do grilla, mini placem zabaw, miejscem do rekreacji. Świetnie skomunikowana lokalizacja - do siłowni i parku trampolin oraz WSB - pieszo 5 minut, do sklepów Biedronka, Żabka, Centrum 7 minut pieszo. Do przystanku komunikacji miejskiej 4 minuty pieszo. Zapraszamy na umówienie prezentacji.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący Beata tel 533 200 121
Paulina tel 531 159 873
Szczegóły oferty

Cena599 000 PLN

Cena za m27 173,65 PLN

Powierzchnia83,50 m2

RynekWtórny

Rodzaj budynkuDom wielolokalowy

Rok budowy2003

Piętro1

Liczba pięter2