LOKAL
na
WYNAJEM
2 000 PLN
36,36 PLN/m2
NOWY SĄCZ
Opis
Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy na II piętrze o powierzchni 55 m2, usytuowany w budynku w Centrum Nowego Sącza. Lokal w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji dostosowanej do charakterystyki prowadzonej działalności. Ściany w gładzi wymalowane na biało, na podłogach wylewki betonowe. Bezpośrednio na poziomie znajduję się zaplecze sanitarne z białym montażem w płytkach. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym z dodatkowym nawiewem. Bezpośrednio koło budynku znajdują się miejsca postojowe ale w ograniczonej ilości, natomiast w niedalekiej odległości znajdują się parkingi. Lokal posiada dostęp do balkonu. Lokale nadają się do prowadzenia różnego rodzaju działalności usługowych, medycznych, medycyny estetycznej i kosmetologii, różnego rodzaju terapii. Na powierzchnię lokalu składają się:

- open space z aneksem socjalnym o pow.: 50 m2
- aneks sanitarny o pow.: 5 m2.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Piętro2

Liczba pięter2

Rok budowy2020

Rodzaj budynkuBudynek biurowy

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Gastronomiczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne

Liczba pokoi2