LOKAL
na
WYNAJEM
12 500 PLN
50 PLN/m2
NOWY SĄCZ
Opis
WYNAJĘTE!!!

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy na parterze o powierzchni 250 m2, w budynku usytuowanym w Centrum Nowego Sącza. Lokal w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji dostosowanej do charakterystyki prowadzonej działalności. Ściany w gładzi wymalowane na biało, na podłogach ułożone płytki. Bezpośrednio na poziomie zero znajduje się zaplecze sanitarne. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym z dodatkowym nawiewem. Jest możliwość podzielenia lokalu na dwa oddzielne. Bezpośrednio koło budynku znajdują się miejsca postojowe ale w ograniczonej ilości, natomiast w niedalekiej odległości znajdują się parkingi. Lokale nadają się do prowadzenia różnego rodzaju działalności usługowych, medycznych, medycyny estetycznej i kosmetologii, różnego rodzaju terapii. Na powierzchnię lokalu składają się:
- open space o pow.: 210 m2
- aneks socjalnosanitarny o pow.: 20 m2;
- toaleta dla osób niepełnosprawnych: 13 m2
- pomieszczenie gospodarcze o pow.: 7 m2.Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący: Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Liczba pięter2

Rok budowy2020

Rodzaj budynkuBiurowo-handlowy

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Biurowe, Inne

Liczba pokoi3

Stan budynkuDo adaptacji