DOM
na
SPRZEDAŻ
860 000 PLN
4 636,12 PLN/m2
ŚWINIARSKO
Opis
Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 185,5 m2 posadowiony na działce o powierzchni 14 ar w Świniarsku. Dom wybudowany tradycyjnie z max+ocieplenie+tynk, odebrany w 2009 r. Działka zagospodarowana, obsadzona krzewami i drzewami, ogrodzona - ogrodzenie drewniane panelowe. Brama wjazdowa otwierana na pilota. Dach pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV z roletami, drzwi wejściowe drewniane antywłamaniowe. Budynek ogrzewany za pomocą pieca na ekogroszek oraz ogrzewanie kominkowe, pompa ciepła, własne ujęcie wody, jak i również przyłącz do wody miejskiej, szambo. Dom wykończony wysokiej klasy materiałami. Na podłogach na parterze w częściach komunikacyjnych, łazience, w kuchni ułożone są płytki, w salonie i pokoju deska podłogowa. Na poddaszu na podłogach w łazienkach płytki, w sypialni wykładzina dywanowa. Budynek do sprzedaży z całym wyposażeniem. Kuchnia wyposażona w meble robione na zamówienie oraz sprzęt AGD - lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, mikrofala.
PARTER: salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz do ogrodu, kuchnia otwarta, pokój, WC, garaż oraz kotłownia.
PODDASZE: łazienka wyposażona w wannę, kabinę prysznicową, umywalkę i WC, 3 sypialnie, garderobę, drugą łazienkę przy jednej z sypialni, balkon.
Zapraszamy do oglądania oferty w terenie.

Art. 179b. z dnia 20 lipca 2018 r Ustawy o obrocie nieruchomościami wniósł zmiany w ustawie:
„ Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.”
5) sposób ustalenia lub wysokość wynagrodzenia za czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa zawierana z osobą zbywającą/nabywcą. W razie nieokreślenia wynagrodzenia w umowie, przysługuje wynagrodzenie zwyczajowo przyjęte w danych stosunkach zawarte w Ustawie o obrocie nieruchomościami.

Agent prowadzący:
Beata tel.: 533 200 121
Paulina tel.: 531 159 873
Szczegóły oferty

Cena860 000 PLN

Cena za m24 636,12 PLN

Powierzchnia185,50 m2

RynekWtórny

Powierzchnia działki1 400 m2

Powierzchnia użytkowa165 m2

Rok budowy2009

Liczba pięter1